Jak Wykonać Makijaż dla Cery Trądzikowej?

Jak wykonać Makijaż dla Cery Trądzikowej?

Boisz się, że nie będziesz w stanie zakryć niedoskonałości, wykonując makijaż cery trądzikowej? Chciałabyś wykonać taki makijaż, ale obawiasz się, że uzyskasz efekt ciastka na twarzy poprzez nałożenie zbyt wielu warstw podkładu i korektora, a Twoja praca nie będzie estetyczna?

Pokaże Ci jak wykonać makijaż skóry trądzikowej, który będzie efektowny, estetyczny, a niedoskonałości pozostaną niewidoczne. Nauczę Cię jak korygować każdą niedoskonałość cery problematycznej oraz dowiesz się, w jaki sposób aplikować kamuflaż tak, aby nie narobić plam na twarzy. Poznasz również moje wskazówki i technikę krok po kroku.

Dlaczego warto obejrzeć ten materiał?

Nauczysz się wykonywać makijaż twarzy z niedoskonałościami, i już nigdy nie będziesz się stresować, gdy klientka będzie mieć problemy skórne. Poradzisz sobie w każdej sytuacji.

Krok po kroku poznasz wszystkie etapy wykonywania tego makijażu. Będziesz mogła na spokojnie, w domu odwzorować makijaż na modelce.

Dzięki dożywotniemu dostępowi do materiałów będziesz mogła w dowolnym momencie wracać do konkretnych etapów jego wykonania. Dowiesz się, jakich błędów uniknąć oraz poznasz moje kluczowe wskazówki, które zapewnią Ci pożądany efekt. Unikniesz efektu „zapominania po szkoleniu” i szybko będziesz mogła w razie potrzeby odświeżyć wiedzę.

Pokażę Ci również, jak aplikować kamuflaże na niedoskonałości, tak aby uniknąć efektu „ciastka na twarzy”. Dzięki temu poprawisz estetykę pracy, która jest bardzo ważna w przypadku makijażu cery trądzikowej.

Poniżej widoczny jeden z kadrów szkolenia:

Dzięki profesjonalnemu montażowi, z materiału zostały wycięte fragmenty, w których znikam, aby np. wziąć pędzel. Dzięki temu otrzymujesz ponad godzinną pigułkę wiedzy w jakości FHD.

Po zakupie kursu automatycznie zostanie założone Ci konto na tej stronie i otrzymasz natychmiastowy dostęp do niego.

Dodatkowo w każdym materiale wideo, znajduje się transkrypcja w języku polskim oraz kilkunastu innych językach:

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z TEJ OKAZJI?

Otrzymasz:

1. Możliwość oglądania materiału dożywotnio i wracania do wybranego aspektu makijażu – WARTOŚĆ 167 ZŁ.

Wielu szkoleniowców daje dostęp na 7, 14 lub 30 dni. Tutaj masz DOŻYWOTNI DOSTĘP do materiałów wideo. Dzięki temu, podczas odtwarzania makijażu, będziesz mogła wielokrotnie wrócić do wybranego fragmentu. Przećwiczysz go, tyle razy, aż poczujesz się pewnie i Twoje makijaże wskoczą na wyższy poziom w tym aspekcie.

2. Imienny CERTYFIKAT ukończenia danego kursu do pobrania.

Jak myślisz, czy klienta wybierze makijażystkę, u której nie widać certyfikatów, czy taką gdzie na ścianie będą liczne certyfikaty? Certyfikat potwierdza Twoje umiejętności w oczach klienta. Szybciej przekonasz nowe osoby do skorzystania z usług, a aktualne klientki zobaczą, że się rozwijasz i warto do Ciebie wracać.

3. Spisy kosmetyków użytych podczas wykonania makijażu w danym kursie w formie PDF do pobrania – WARTOŚĆ 33 ZŁ.

Dzięki gotowej liście kosmetyków, w ciągu kilku sekund dowiesz się, czego brakuje Ci w kufrze lub jakie alternatywy wybrać, jeżeli nie jesteś z jakiegoś kosmetyku zadowolona. Poznasz sprawdzone, trwałe kosmetyki i branżowe perełki o których niewiele się mówi w social media.

Przykładowy, poglądowy spis poniżej:

4. Możliwość skorzystania z odroczonych płatności PayPo – Przelewy24

Wybierając płatność Przelewy24 możesz otrzymać natychmiastowy dostęp do kursu, płacąc za niego dopiero za 30 dni. Wszystko zajmuje mniej niż 3 minuty po podaniu kilku niezbędnych danych dla operatora płatności PayPo (Imię, Nazwisko, Pesel).

NOWOŚĆ! - Napisy w różnych językach

Aktualnie dodaliśmy języki Polski Angielski, Niemiecki, Czeski. Napisz do mnie w jakim języku potrzebujesz napisów, a dodam kolejne.

PODSUMOWUJĄC

Otrzymasz:

  1. Kurs w cenie 167 pln
  2. Dożywotni dostęp o wartości 167 pln (jak za 6,18 czy 58 miesięcy uznasz, że jakiś etap musisz sobie przypomnieć, nie będziesz musiała wykupować ponownie kursu :)
  3. Spis kosmetyków o wartości 33 pln
  4. Imienny Certyfikat

Wartość kursu: 367 pln

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 97 pln
Cena promocyjna: 97 pln

ZOBACZ OPINIE KURSANTEK PO KURSACH WIDEO

Niektóre kursantki podczas szkoleń online potrafią zrobić ponad 10 stron notatek A4! Później piszą do mnie wysyłając podobne wiadomości, jak ta poniżej:

Uzyskasz efekty już po obejrzeniu materiału wideo. To, co widzisz poniżej to różnica w umiejętnościach przed obejrzeniem jednego z kursów i po obejrzeniu. Wystarczy skopiować i odtworzyć moją technikę, aby wskoczyć z makijażami na zupełnie inny poziom.

POMOGĘ CI UZYSKAĆ PROGRES W MAKIJAŻU


Dlaczego makijaż Cery Trądzikowej?

Jest to jeden z trudniejszych makijaży. Wiedza jak wykonać go efektywnie krok po kroku jest niezbędna do SPOKOJNEGO prowadzenia swojego studia.

Inwestycja w ten kurs zwróci Ci się już po 1 makijażu. To, co zyskasz, wielokrotnie przekracza koszt tej inwestycji. Wiedza, którą dostaniesz, jest zebrana z wielu lat doświadczenia i szkoleń. Mogłabym za nią brać znacznie więcej. Pamiętam jednak, jak sama chciałam się rozwijać i wiem co to pasja makijażu. Dlatego naprawdę chcę pomoc jak największej liczbie osób.

Dlatego Kliknij przycisk Weź udział w Kursie i zyskaj bilet po nowe umiejętności, które szybko się zwrócą i otworzą Ci szersze horyzonty.

Podejmij decyzję zanim inne sprawy zawrócą Ci głowę i zepchniesz swój rozwój na dalszy plan. Przypomnisz sobie za kilka miesięcy, gdzie inne makijażystki będą już dużo dalej. Działaj szybko i zdecydowanie, jeżeli chcesz rozwijać się w tej branży.

ROZSZERZONA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Znam wartość jaką daję i dlatego otrzymujesz ROZSZERZONĄ 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeżeli prześlesz mi swój makijaż wykonany z moimi wskazówkami i nie będziesz zadowolona z wiedzy, którą otrzymałaś, zwrócę Ci 100% zainwestowanych środków.

Jak sama widziałaś, wystarczy obejrzeć materiał, by zrobić znaczny progres w swoich pracach. Pamiętaj, brak decyzji to też decyzja… Jeżeli nie podejmiesz działania, nie spełnisz swoich marzeń i obawiam się, że dalej będziesz makijażystką, która „ginie gdzieś w tłumie”. Nic w Twoim życiu się nie zmieni. Będziesz stała z boku i patrzyła na sukcesy innych, żałując, że nie skorzystałaś z promocji.

Dlatego weź życie w swoje ręce i podejmij próbę wejścia na wyższy poziom!

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

CZY MUSZĘ ZAKŁADAĆ KONTO PO ZAKUPIE?
Nie. System podczas zakupu automatycznie założy Ci konto na dane, które podasz podczas realizacji zakupu (email, imię i nazwisko). Następnie na podany adres email wyśle Ci hasło do Twojego konta. Wystarczy, że zalogujesz się swoim emailem i hasłem na makeupelite i w zakładce Kupione Kursy (widoczna po zalogowaniu) znajdziesz zakupiony kurs.
NA JAK DŁUGO OTRZYMAM DOSTĘP DO ZAKUPIONEGO KURSU?
Dostęp do kursu jest dożywotni. Możesz go odtwarzać wielokrotnie i wracać do niego w dowolnym momencie. W przeciwieństwie do wielu firm, które oferują dostęp na określony czas, ja nie zabieram dostępu moim kursantkom.
KIEDY OTRZYMAM DOSTĘP DO ZAKUPIONEGO KURSU?
Zakupiony kurs otrzymasz natychmiast po zaksięgowaniu płatności. Wybierając PayU lub Przelewy24 dostęp jest przyznawany automatycznie w ciągu 5-10 minut. W przypadku przelewu bankowego odblokowujemy je ręcznie po zaksięgowaniu płatności na koncie.
GDZIE BĘDĘ MOGŁA OBEJRZEĆ KURS?
Kurs jest dostępny do obejrzenia na platformie Makeupelite.pl. System podczas zakupu automatycznie założy Ci konto na dane, które podasz podczas realizacji zakupu (email, imię i nazwisko). Następnie na podany adres email wyśle Ci hasło do Twojego konta. Wystarczy, że zalogujesz się swoim emailem i hasłem na makeupelite i w zakładce Kupione Kursy (widoczna po zalogowaniu) znajdziesz swój zakupiony kurs.
NIE MAM ŚRODKÓW NA KONCIE, CZY MOGĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI?
Tak. Podczas płatności wybierz opcję Przelewy24, a następnie PayPo. Odbierzesz natychmiastowy dostęp do kursu, a zapłacisz w późniejszym dogodnym dla siebie terminie (w ciągu 30 dni).
CHCĘ ZADAĆ INNE PYTANIE?
Napisz do mnie na [email protected]
PROGRAM NAUCZANIA
  • Makijaż dla Cery Trądzikowej [1:03:26]
  • Makijaż dla Cery Trądzikowej- spis kosmetyków [PDF]
  • Szkolenia Stacjonarne
  • Dziękuję Ci!

Wartość kursu: 367 pln

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 97 pln
Cena promocyjna: 97 pln