Kurs Makijażu Dziennego - Makijaż w 15 Minut Krok po Kroku

JAK KROK PO KROKU WYKONAĆ MAKIJAŻ DZIENNY OD A DO Z?

Zastanawiasz się, jak wykonać szybki i lekki makijaż dzienny? Nie wiesz jakich kosmetyków użyć, w jakiej kolejności oraz czym je nałożyć? Dzięki temu materiałowi codziennie będziesz czuła się pewniejsza siebie i piękniejsza.

DLACZEGO WARTO ROBIĆ SOBIE MAKIJAŻ DZIENNY?

Znasz to uczucie, kiedy się nie pomalowałaś i czujesz dyskomfort, jak inni na Ciebie patrzą? Po wykonaniu makijażu dziennego każda z nas czuje się lepiej. Jesteśmy pewniejsze siebie, niezależnie, czy idziemy do pracy, szkoły, czy zostajemy w domu. Nasze decyzje są odważniejsze, jesteśmy pewniejsze siebie i uzyskujemy dzięki temu lepsze efekty.

Dzięki moim wskazówkom bez problemu wykonasz szybki i prosty makijaż dzienny, bez plam i efektu maski!

DLACZEGO WARTO OBEJRZEĆ KURS MAKIJAŻU DZIENNEGO?

Makijaż wykonałam kosmetykami drogeryjnymi tak, abyś miała do nich swobodny dostęp :)

W tym materiale poznasz krok po kroku każdy etap wykonywania makijażu dziennego, który po przećwiczeniu zajmie Ci maksymalnie 15 minut!

Poznasz prawidłową aplikację kosmetyków, która pozwoli przedłużyć trwałość Twojego makijażu. Na każdym etapie polecę Ci konkretny kosmetyk oraz informację w jaki sposób go użyć. Dowiesz się również o różnych przydatnych tipach podczas wykonywania makijażu oraz o błędach, które warto unikać.

Poznasz kolejność wykonywania makijażu dziennego.

Nauczysz się:

 • Jakie etapy pielęgnacji wykonać?
 • Jak nakładać podkład?
 • Jak nałożyć bronzer, róż, rozświetlacz?
 • Jak utrwalić makijaż?
 • Jak podkreślić brwi?-bez efektu ich przerysowania

Będziesz go mogła wielokrotnie przećwiczyć, gdyż dostęp do materiału wideo masz dożywotni. Materiał został nagrany w jakości FHD, dzięki czemu dokładnie zobaczysz każdy etap i element makijażu.

MAKIJAŻ CODZIENNY KURS - POMOGĘ CI UZYSKAĆ PROGRES W MAKIJAŻU DZIENNYM!

Uzyskasz efekty już po obejrzeniu materiału wideo. To, co widzisz poniżej to różnica w umiejętnościach przed obejrzeniem kursu i po obejrzeniu. Wystarczy skopiować i odtworzyć moją technikę, aby wskoczyć z makijażami na zupełnie inny poziom.

CO OTRZYMASZ W KURSIE MAKIJAŻU DZIENNEGO?

1. Możliwość oglądania materiału dożywotnio i wracania do wybranego aspektu makijażu – WARTOŚĆ 97 ZŁ.

Wielu szkoleniowców daje dostęp na 7,14 lub 30 dni. Nie oszukujmy się, nie nauczysz się danej techniki makijażu w czasie 7 dni. Może przećwiczyć z 1x makijaż, bo jak wszyscy będziesz zapracowana. Na makeupelite.pl masz DOŻYWOTNI DOSTĘP do materiałów wideo. Dzięki temu przećwiczysz go tyle razy, aż poczujesz się pewnie i Twoje makijaże wskoczą na wyższy poziom w tym aspekcie. Będziesz miała komfort i czas na wdrożenie całej wiedzy z tego kursu!

2. Imienny CERTYFIKAT ukończenia kursu do pobrania.

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat, który będzie stanowił pierwszy krok w świat prawdziwej makeup Artist. Już widzę miny Twoich koleżanek i znajomych, które widzą na Twojej ścianie certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności.

3. Spisy kosmetyków użytych podczas wykonania makijażu w danym kursie w formie PDF do pobrania – wartość 10 pln.

Dzięki gotowej liście kosmetyków, w ciągu kilku sekund dowiesz się, czego brakuje Ci w kufrze lub jakie alternatywy wybrać, jeżeli nie jesteś z jakiegoś kosmetyku zadowolona. Poznasz sprawdzone, trwałe kosmetyki i branżowe perełki o których niewiele się mówi w social media.

Przykładowy, poglądowy spis poniżej:

4. Możliwość skorzystania z odroczonych płatności PayPo – Przelewy24

Wybierając płatność Przelewy24 możesz otrzymać natychmiastowy dostęp do kursu, płacąc za niego dopiero za 30 dni. Wszystko zajmuje mniej niż 3 minuty po podaniu kilku niezbędnych danych dla operatora płatności PayPo (Imię, Nazwisko, Pesel).

MAKIJAŻ DZIENNY KROK PO KROKU - ZRÓB GO SAMA!

Otrzymasz:

 1. Kurs Lekcja Makijażu – Makijaż Dzienny o wartości 500 pln,
 2. Dożywotni dostęp (jak za 6,18 czy 58 miesięcy uznasz, że jakiś etap musisz sobie przypomnieć, nie będziesz musiała wykupować ponownie kursu :),
 3. Możliwość zadawania pytań i odpowiedzi bezpośrednio pod kursem,
 4. Spis kosmetyków o wartości 47 zł,
 5. Imienny Certyfikat ukończenia kursu.

Wartość kursu: 547 pln

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 547 pln
Cena promocyjna: 47 pln

POZNAJ OPINIE KURSANTEK PO KURSACH WIDEO

ROZSZERZONA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Znam wartość jaką daję i dlatego otrzymujesz ROZSZERZONĄ 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeżeli prześlesz mi swój makijaż wykonany z moimi wskazówkami i nie będziesz zadowolona z wiedzy, którą otrzymałaś, zwrócę Ci 100% zainwestowanych środków.

Jak sama widziałaś, wystarczy obejrzeć materiał, by zrobić znaczny progres w swoich pracach. Pamiętaj, brak decyzji to też decyzja… Jeżeli nie podejmiesz działania, nie spełnisz swoich marzeń i obawiam się, że dalej będziesz makijażystką, która „ginie gdzieś w tłumie”. Nic w Twoim życiu się nie zmieni. Będziesz stała z boku i patrzyła na sukcesy innych, żałując, że nie skorzystałaś z promocji.

Dlatego weź życie w swoje ręce i podejmij próbę wejścia na wyższy poziom!

PROGRAM NAUCZANIA
 • 1. Jak wykonać prawidłową pielęgnację?
  3min
 • 2. Stylizacja brwi
  5min
 • 3. Jak dobrać i nałożyć podkład?
  6min
 • 4. Korektor
  3min
 • 5. Utrwalanie pudrem w praktyce
  5min
 • 6. Makijaż oka
  9min
 • 7. Konturowanie na sucho
  8min
 • 8. Precyzyjne podkreślanie ust
  3min
 • 9. Zakończenie
  1min
 • Makijaż Dzienny - spis kosmetyków [PDF]
 • Szkolenia Stacjonarne
 • Dziękuję Ci!

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

CZY MUSZĘ ZAKŁADAĆ KONTO PO ZAKUPIE?
Nie. System podczas zakupu automatycznie założy Ci konto na dane, które podasz podczas realizacji zakupu (email, imię i nazwisko). Następnie na podany adres email wyśle Ci hasło do Twojego konta. Wystarczy, że zalogujesz się swoim emailem i hasłem na makeupelite i w zakładce Kupione Kursy (widoczna po zalogowaniu) znajdziesz zakupiony kurs.
NA JAK DŁUGO OTRZYMAM DOSTĘP DO ZAKUPIONEGO KURSU?
Dostęp do kursu jest dożywotni. Możesz go odtwarzać wielokrotnie i wracać do niego w dowolnym momencie. W przeciwieństwie do wielu firm, które oferują dostęp na określony czas, ja nie zabieram dostępu moim kursantkom.
KIEDY OTRZYMAM DOSTĘP DO ZAKUPIONEGO KURSU?
Zakupiony kurs otrzymasz natychmiast po zaksięgowaniu płatności. Wybierając PayU lub Przelewy24 dostęp jest przyznawany automatycznie w ciągu 5-10 minut. W przypadku przelewu bankowego odblokowujemy je ręcznie po zaksięgowaniu płatności na koncie.
GDZIE BĘDĘ MOGŁA OBEJRZEĆ KURS?
Kurs jest dostępny do obejrzenia na platformie Makeupelite.pl. System podczas zakupu automatycznie założy Ci konto na dane, które podasz podczas realizacji zakupu (email, imię i nazwisko). Następnie na podany adres email wyśle Ci hasło do Twojego konta. Wystarczy, że zalogujesz się swoim emailem i hasłem na makeupelite i w zakładce Kupione Kursy (widoczna po zalogowaniu) znajdziesz swój zakupiony kurs.
NIE MAM ŚRODKÓW NA KONCIE, CZY MOGĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI?
Tak. Podczas płatności wybierz opcję Przelewy24, a następnie PayPo. Odbierzesz natychmiastowy dostęp do kursu, a zapłacisz w późniejszym dogodnym dla siebie terminie (w ciągu 30 dni).
CHCĘ ZADAĆ INNE PYTANIE?
Napisz do mnie na [email protected]

Wartość kursu: 547pln

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 547 pln
Cena promocyjna: 47 pln