Makijaż Klasyczny z perfekcyjną kreską

Jak wykonać Makijaż Klasyczny z Perfekcyjną Kreską na oku?

Czy makijaż klasyczny z kreską spowija sen z Twoich powiek? Trzęsące się ręce przeszkadzają w jej wykonaniu? Czujesz stres za każdym razem kiedy ją wykonujesz?

Idealne wyrysowanie kreski wymaga odpowiedniej techniki. Precyzja oraz zachowanie odpowiednich proporcji są tutaj kluczowe. Poznanie tych elementów makijażu perfekcyjną kreską jest tutaj kluczowe. Możesz pozbyć się tych problemów i bez stresu ją wykonać. Jeśli poznasz jak krok po kroku wyrysować kreskę oraz precyzyjnie podkreślić usta, to dwa najtrudniejsze kroki masz już za sobą.

Dzięki temu materiałowi Twoja wiedza się usystematyzuje i poczujesz się bardziej pewna siebie. Będziesz mogła wracać do poszczególnych etapów i ćwiczyć je. Kluczowe elementy zostały przedstawione w przybliżonym kadrze.

Otrzymasz Moje Doświadczenie w Pigułce

Zobacz jedno z moich makijaży klasycznych, które wykonałam w ciągu mojej 8 letniej kariery makijażowej:

Dlaczego warto obejrzeć ten materiał?

Poznasz krok po kroku etapy wykonywania Makijażu Klasycznego z Perfekcyjną Kreską. Od dobrania i nałożenia podkładu, przez wykonanie kreski, ust aż po ostateczne poprawki. Nauczysz się wszystkich kroków wykonywania makijażu z idealną kreską, dzięki czemu bez problemu będziesz w stanie go odtworzyć. Zaczniesz ćwiczyć i pokazywać zdjęcia z makijażem klasycznym z perfekcyjną kreską w social media. Zbudujesz autorytet wśród nowej grupy klientów, jakimi są panie młode.

Po ukończeniu kursu otrzymasz CERTYFIKAT imienny do pobrania. Wystarczy, że do nas napiszesz :)

Zobacz jeden z kadrów wykonywania kreski z tego kursu wideo:

Nie będziesz musiała ruszać się z domu, żeby poznać ten makijaż. W Twoich social media pokażesz ten rodzaj makijażu i przykujesz uwagę osób nim zainteresowanych. Jako makijażystka musisz pokazać, że jesteś elastyczna i masz w swoim portfolio fundamentalne typy makijaży.

Opowiem Ci rówież o kosmetykach jakie użyłam na każdym etapie makijażu. O wielu z nich nie mówię w social media, gdyż są zbyt cenne.

Dodatkowo w każdym materiale wideo, znajduje się transkrypcja w języku polskim oraz kilkunastu innych językach:

Zobacz opinie osób, które malowałam. Zaczniesz otrzymywać podobne od swoich klientów, stosując się do moich wskazówek i rad.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z TEJ OKAZJI?

Otrzymasz:

1. Możliwość oglądania materiału dożywotnio i wracania do wybranego aspektu makijażu – WARTOŚĆ 97 ZŁ.

Wielu szkoleniowców daje dostęp na 7, 14 lub 30 dni. Tutaj masz DOŻYWOTNI DOSTĘP do materiałów wideo. Dzięki temu, podczas odtwarzania makijażu, będziesz mogła wielokrotnie wrócić do wybranego fragmentu. Przećwiczysz go, tyle razy, aż poczujesz się pewnie i Twoje makijaże wskoczą na wyższy poziom w tym aspekcie.

2. Imienny CERTYFIKAT ukończenia danego kursu do pobrania.

Jak myślisz, czy klienta wybierze makijażystkę, u której nie widać certyfikatów, czy taką gdzie na ścianie będą liczne certyfikaty? Certyfikat potwierdza Twoje umiejętności w oczach klienta. Szybciej przekonasz nowe osoby do skorzystania z usług, a aktualne klientki zobaczą, że się rozwijasz i warto do Ciebie wracać.

3. Spisy kosmetyków użytych podczas wykonania makijażu w danym kursie w formie PDF do pobrania – WARTOŚĆ 31 ZŁ.

Dzięki gotowej liście kosmetyków, w ciągu kilku sekund dowiesz się, czego brakuje Ci w kufrze lub jakie alternatywy wybrać, jeżeli nie jesteś z jakiegoś kosmetyku zadowolona. Poznasz sprawdzone, trwałe kosmetyki i branżowe perełki o których niewiele się mówi w social media.

Przykładowy, poglądowy spis poniżej:

4. Możliwość skorzystania z odroczonych płatności PayPo – Przelewy24

Wybierając płatność Przelewy24 możesz otrzymać natychmiastowy dostęp do kursu, płacąc za niego dopiero za 30 dni. Wszystko zajmuje mniej niż 3 minuty po podaniu kilku niezbędnych danych dla operatora płatności PayPo (Imię, Nazwisko, Pesel).

NOWOŚĆ! - Napisy w różnych językach

Aktualnie dodaliśmy języki Polski Angielski, Niemiecki, Czeski. Napisz do mnie w jakim języku potrzebujesz napisów, a dodam kolejne.

PODSUMOWUJĄC

Otrzymasz:

  1. Kurs w cenie 97 pln
  2. Dożywotni dostęp o wartości 97 pln (jak za 6,18 czy 58 miesięcy uznasz, że jakiś etap musisz sobie przypomnieć, nie będziesz musiała wykupować ponownie kursu :)
  3. Spis kosmetyków o wartości 28 pln
  4. Imienny Certyfikat 47

Wartość kursu: 269 pln

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 97pln
Cena promocyjna: 97 pln

Dlaczego Makijaż Klasyczny?

Makijaż klasyczny ma wiele zastosowań i jest ulubieńcem wielu klientów. Dobrze prezentuje się na podczas przyjęć, jak również do pracy biurowej. Wiele klientek preferują ten typ makijażu i musisz sprostać ich oczekiwaniom. Jest on tak uniwersalny, że często proszą o niego Panie Młode, które stanowią najlepszy typ klienta w makijażowym biznesie.

Dzięki profesjonalnemu montażowi, z materiału zostały wycięte fragmenty, w których znikam, aby np. wziąć pędzel. Dzięki temu otrzymujesz pigułkę wiedzy w jakości FHD.

Po zakupie kursu automatycznie zostanie założone Ci konto na tej stronie i otrzymasz natychmiastowy dostęp do niego.

ZOBACZ OPINIE KURSANTEK PO KURSACH WIDEO

Niektóre kursantki podczas szkoleń online potrafią zrobić ponad 10 stron notatek A4! Później piszą do mnie wysyłając podobne wiadomości, jak ta poniżej:

POMOGĘ CI UZYSKAĆ PROGRES W MAKIJAŻU

Uzyskasz efekty już po obejrzeniu materiału wideo. To, co widzisz poniżej to różnica w umiejętnościach przed obejrzeniem jednego z kursów i po obejrzeniu. Wystarczy skopiować i odtworzyć moją technikę, aby wskoczyć z makijażami na zupełnie inny poziom.

Inwestycja w ten kurs zwróci Ci się już po 1 makijażu. Wiedza, którą dostaniesz, jest zebrana z wielu lat doświadczenia i szkoleń. Mogłabym za nią brać znacznie więcej. Pamiętam jednak, jak sama chciałam się rozwijać i wiem co to pasja makijażu.

Dlatego Kliknij przycisk Weź udział w Kursie i zyskaj bilet po nowe umiejętności, które szybko się zwrócą i otworzą Ci szersze horyzonty.

Podejmij decyzję zanim inne sprawy zawrócą Ci głowę i zepchniesz swój rozwój na dalszy plan. Przypomnisz sobie za kilka miesięcy, gdzie inne makijażystki będą już dużo dalej. Działaj szybko i zdecydowanie, jeżeli chcesz rozwijać się w tej branży.

PROGRAM NAUCZANIA
  • Makijaż Klasyczny krok po kroku [1:32:56]
  • Makijaż Klasyczny- spis kosmetyków [PDF]
  • Szkolenia Stacjonarne
  • Dziękuję Ci!

ROZSZERZONA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Znam wartość jaką daję i dlatego otrzymujesz ROZSZERZONĄ 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeżeli prześlesz mi swój makijaż wykonany z moimi wskazówkami i nie będziesz zadowolona z wiedzy, którą otrzymałaś, zwrócę Ci 100% zainwestowanych środków.

Jak sama widziałaś, wystarczy obejrzeć materiał, by zrobić znaczny progres w swoich pracach. Pamiętaj, brak decyzji to też decyzja… Jeżeli nie podejmiesz działania, nie spełnisz swoich marzeń i obawiam się, że dalej będziesz makijażystką, która „ginie gdzieś w tłumie”. Nic w Twoim życiu się nie zmieni. Będziesz stała z boku i patrzyła na sukcesy innych, żałując, że nie skorzystałaś z promocji.

Dlatego weź życie w swoje ręce i podejmij próbę wejścia na wyższy poziom!

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

CZY MUSZĘ ZAKŁADAĆ KONTO PO ZAKUPIE?
Nie. System podczas zakupu automatycznie założy Ci konto na dane, które podasz podczas realizacji zakupu (email, imię i nazwisko). Następnie na podany adres email wyśle Ci hasło do Twojego konta. Wystarczy, że zalogujesz się swoim emailem i hasłem na makeupelite i w zakładce Kupione Kursy (widoczna po zalogowaniu) znajdziesz zakupiony kurs.
NA JAK DŁUGO OTRZYMAM DOSTĘP DO ZAKUPIONEGO KURSU?
Dostęp do kursu jest dożywotni. Możesz go odtwarzać wielokrotnie i wracać do niego w dowolnym momencie. W przeciwieństwie do wielu firm, które oferują dostęp na określony czas, ja nie zabieram dostępu moim kursantkom.
KIEDY OTRZYMAM DOSTĘP DO WYKUPIONEGO KURSU?
Zakupiony kurs otrzymasz natychmiast po zaksięgowaniu płatności. Wybierając PayU lub Przelewy24 dostęp jest przyznawany automatycznie w ciągu 5-10 minut. W przypadku przelewu bankowego odblokowujemy je ręcznie po zaksięgowaniu płatności na koncie.
GDZIE BĘDĘ MOGŁA OBEJRZEĆ KURS?
Kurs jest dostępny do obejrzenia na platformie Makeupelite.pl. System podczas zakupu automatycznie założy Ci konto na dane, które podasz podczas realizacji zakupu (email, imię i nazwisko). Następnie na podany adres email wyśle Ci hasło do Twojego konta. Wystarczy, że zalogujesz się swoim emailem i hasłem na makeupelite i w zakładce Kupione Kursy (widoczna po zalogowaniu) znajdziesz swój zakupiony kurs.
NIE MAM ŚRODKÓW NA KONCIE, CZY MOGĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI?
Tak. Podczas płatności wybierz opcję Przelewy24, a następnie PayPo. Odbierzesz natychmiastowy dostęp do kursu, a zapłacisz w późniejszym dogodnym dla siebie terminie (w ciągu 30 dni).
CHCĘ ZADAĆ INNE PYTANIE?
Napisz do mnie na [email protected]

Wartość kursu: 269 pln

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 97pln
Cena promocyjna: 97 pln