Makijaż na Opadającej Powiece - krok po kroku

Makijaż Opadającej Powieki

Masz problem z wykonaniem makijażu na bardzo opadającej powiece? Nie wiesz jak optycznie powiększyć oko? Jak powiekę przygotować oraz jakie kosmetyki wybrać?

Problem opadających powiek dotyczy kobiet zarówno młodych, jak i po 45 roku życia co wynika ze starzenia się skóry. Dzięki odpowiedniemu makijażowi oka jesteśmy w stanie zatuszować ten mankament. 

W tym szkoleniu pokaże Ci, jak przygotować powiekę i jakich cieni powinnaś użyć, a także, jak je blendować, aby ich granica była rozmyta. Poznasz moje triki na optyczne uniesienie nieruchomej części powieki, co ułatwi Ci pracę. Zobaczysz również kosmetyki i pędzelki, które są przeze mnie używane i godne polecenia. 

Dlaczego warto obejrzeć ten materiał?

Dowiesz się jak poprawnie wykonać makijaż opadającej powieki. W pracy wizażysty będziesz mieć do czynienia z różnymi budowami oka i powinnaś nabyć odpowiednią wiedzę, aby wiedzieć jaki makijaż wykonać danej osobie. Opadająca powieka jest bardzo często spotykanym problemem, ale dzięki odpowiednim trikom jesteśmy w stanie odmłodzić klientkę i otworzyć wizualnie oko.

Od tej pory nie będziesz mieć już obaw przed malowaniem tej grupy kobiet, a każda z nich wyjdzie zadowolona z usługi i gwarantuje Ci, że wróci ponownie przy kolejnej okazji. 

 Dodatkowo oferuję Ci dożywotni dostęp do materiałów ze szkolenia. Możesz do nich wracać w dowolnym dla siebie momencie i ćwiczyć ten etap, który przynosi Ci największą trudność. W tym szkoleniu poznasz najczęściej popełniane błędy, a także dam Ci wskazówki dzięki którym uzyskasz pożądany efekt.  

Poniżej widoczny jeden z kadrów szkolenia:

Dzięki profesjonalnemu montażowi, z materiału zostały wycięte fragmenty, w których znikam, aby np. wziąć pędzel. Dzięki temu otrzymujesz ponad godzinną pigułkę wiedzy w jakości FHD.

Po zakupie kursu automatycznie zostanie założone Ci konto na tej stronie i otrzymasz natychmiastowy dostęp do niego.

Dodatkowo w każdym materiale wideo, znajduje się transkrypcja w języku polskim oraz kilkunastu innych językach:

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z TEJ OKAZJI?

Otrzymasz:

1. Możliwość oglądania materiału dożywotnio i wracania do wybranego aspektu makijażu – WARTOŚĆ 167 ZŁ.

Wielu szkoleniowców daje dostęp na 7, 14 lub 30 dni. Tutaj masz DOŻYWOTNI DOSTĘP do materiałów wideo. Dzięki temu, podczas odtwarzania makijażu, będziesz mogła wielokrotnie wrócić do wybranego fragmentu. Przećwiczysz go, tyle razy, aż poczujesz się pewnie i Twoje makijaże wskoczą na wyższy poziom w tym aspekcie.

2. Imienny CERTYFIKAT ukończenia danego kursu do pobrania.

Jak myślisz, czy klienta wybierze makijażystkę, u której nie widać certyfikatów, czy taką gdzie na ścianie będą liczne certyfikaty? Certyfikat potwierdza Twoje umiejętności w oczach klienta. Szybciej przekonasz nowe osoby do skorzystania z usług, a aktualne klientki zobaczą, że się rozwijasz i warto do Ciebie wracać.

3. Spisy kosmetyków użytych podczas wykonania makijażu w danym kursie w formie PDF do pobrania – WARTOŚĆ 33 ZŁ.

Dzięki gotowej liście kosmetyków, w ciągu kilku sekund dowiesz się, czego brakuje Ci w kufrze lub jakie alternatywy wybrać, jeżeli nie jesteś z jakiegoś kosmetyku zadowolona. Poznasz sprawdzone, trwałe kosmetyki i branżowe perełki o których niewiele się mówi w social media.

Przykładowy, poglądowy spis poniżej:

4. Możliwość skorzystania z odroczonych płatności PayPo – Przelewy24

Wybierając płatność Przelewy24 możesz otrzymać natychmiastowy dostęp do kursu, płacąc za niego dopiero za 30 dni. Wszystko zajmuje mniej niż 3 minuty po podaniu kilku niezbędnych danych dla operatora płatności PayPo (Imię, Nazwisko, Pesel).

NOWOŚĆ! - Napisy w różnych językach

Aktualnie dodaliśmy języki Polski Angielski, Niemiecki, Czeski. Napisz do mnie w jakim języku potrzebujesz napisów, a dodam kolejne.

PODSUMOWUJĄC

Otrzymasz:

  1. Kurs w cenie 167 pln
  2. Dożywotni dostęp o wartości 167 pln (jak za 6,18 czy 58 miesięcy uznasz, że jakiś etap musisz sobie przypomnieć, nie będziesz musiała wykupować ponownie kursu :)
  3. Spis kosmetyków o wartości 33 pln
  4. Imienny Certyfikat


Wartość kursu: 367 pln

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 97 pln
Cena promocyjna: 97 pln

ZOBACZ OPINIE KURSANTEK PO KURSACH WIDEO

Niektóre kursantki podczas szkoleń online potrafią zrobić ponad 10 stron notatek A4! Później piszą do mnie wysyłając podobne wiadomości, jak ta poniżej:

POMOGĘ CI UZYSKAĆ PROGRES W MAKIJAŻU

Uzyskasz efekty już po obejrzeniu materiału wideo. To, co widzisz poniżej to różnica w umiejętnościach przed obejrzeniem jednego z kursów i po obejrzeniu. Wystarczy skopiować i odtworzyć moją technikę, aby wskoczyć z makijażami na zupełnie inny poziom.

Makijaż dla Opadającej Powieki

Dosyć często spotykamy się z nim w swojej pracy. Wiedza, jak wykonać zapewni Ci komfort i poczucie tego, że poradzisz sobie w każdej sytuacji.

Inwestycja w ten kurs zwróci Ci się już po 1 makijażu. To, co zyskasz, wielokrotnie przekracza koszt tej inwestycji. Wiedza, którą dostaniesz, jest zebrana z wielu lat doświadczenia i szkoleń. Mogłabym za nią brać znacznie więcej. Pamiętam jednak, jak sama chciałam się rozwijać i wiem co to pasja makijażu. Dlatego naprawdę chcę pomoc jak największej liczbie osób.

Dlatego Kliknij przycisk Weź udział w Kursie i zyskaj bilet po nowe umiejętności, które szybko się zwrócą i otworzą Ci szersze horyzonty.

Podejmij decyzję zanim inne sprawy zawrócą Ci głowę i zepchniesz swój rozwój na dalszy plan. Przypomnisz sobie za kilka miesięcy, gdzie inne makijażystki będą już dużo dalej. Działaj szybko i zdecydowanie, jeżeli chcesz rozwijać się w tej branży.

PROGRAM NAUCZANIA
  • Jak wykonać makijaż na Opadającej Powiece [1:00:48]
  • Makijaż na Opadającej Powiece- spis kosmetyków [PDF]
  • Szkolenia Stacjonarne
  • Dziękuję Ci!

ROZSZERZONA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Znam wartość jaką daję i dlatego otrzymujesz ROZSZERZONĄ 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeżeli prześlesz mi swój makijaż wykonany z moimi wskazówkami i nie będziesz zadowolona z wiedzy, którą otrzymałaś, zwrócę Ci 100% zainwestowanych środków.

Jak sama widziałaś, wystarczy obejrzeć materiał, by zrobić znaczny progres w swoich pracach. Pamiętaj, brak decyzji to też decyzja… Jeżeli nie podejmiesz działania, nie spełnisz swoich marzeń i obawiam się, że dalej będziesz makijażystką, która „ginie gdzieś w tłumie”. Nic w Twoim życiu się nie zmieni. Będziesz stała z boku i patrzyła na sukcesy innych, żałując, że nie skorzystałaś z promocji.

Dlatego weź życie w swoje ręce i podejmij próbę wejścia na wyższy poziom!

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

CZY MUSZĘ ZAKŁADAĆ KONTO PO ZAKUPIE?
Nie. System podczas zakupu automatycznie założy Ci konto na dane, które podasz podczas realizacji zakupu (email, imię i nazwisko). Następnie na podany adres email wyśle Ci hasło do Twojego konta. Wystarczy, że zalogujesz się swoim emailem i hasłem na makeupelite i w zakładce Kupione Kursy (widoczna po zalogowaniu) znajdziesz zakupiony kurs.
NA JAK DŁUGO OTRZYMAM DOSTĘP DO ZAKUPIONEGO KURSU?
Dostęp do kursu jest dożywotni. Możesz go odtwarzać wielokrotnie i wracać do niego w dowolnym momencie. W przeciwieństwie do wielu firm, które oferują dostęp na określony czas, ja nie zabieram dostępu moim kursantkom.
KIEDY OTRZYMAM DOSTĘP DO ZAKUPIONEGO KURSU?
Zakupiony kurs otrzymasz natychmiast po zaksięgowaniu płatności. Wybierając PayU lub Przelewy24 dostęp jest przyznawany automatycznie w ciągu 5-10 minut. W przypadku przelewu bankowego odblokowujemy je ręcznie po zaksięgowaniu płatności na koncie.
GDZIE BĘDĘ MOGŁA OBEJRZEĆ KURS?
Kurs jest dostępny do obejrzenia na platformie Makeupelite.pl. System podczas zakupu automatycznie założy Ci konto na dane, które podasz podczas realizacji zakupu (email, imię i nazwisko). Następnie na podany adres email wyśle Ci hasło do Twojego konta. Wystarczy, że zalogujesz się swoim emailem i hasłem na makeupelite i w zakładce Kupione Kursy (widoczna po zalogowaniu) znajdziesz swój zakupiony kurs.
NIE MAM ŚRODKÓW NA KONCIE, CZY MOGĘ SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI?
Tak. Podczas płatności wybierz opcję Przelewy24, a następnie PayPo. Odbierzesz natychmiastowy dostęp do kursu, a zapłacisz w późniejszym dogodnym dla siebie terminie (w ciągu 30 dni).
CHCĘ ZADAĆ INNE PYTANIE?
Napisz do mnie na [email protected]

Wartość kursu: 367 pln

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 97 pln
Cena promocyjna: 97 pln