Witam Cię na MakeupElite – stworzonej przeze mnie platformie, na której chciałam umożliwić naukę profesjonalnego makijażu każdej z Was.

Jednak zanim ją zaczniesz, może chcesz dowiedzieć się, od kogo będziesz się uczyć? Pozwól, że opowiem Ci moją historię. Kto wie, może jesteś teraz w tym samym miejscu, w którym ja byłam kilka lat temu?

Ale od początku… Nazywam się Milena Tomkowska i jestem profesjonalną Makeup Artist. Wykonuję makijaże, uczę początkujące i doświadczone makijażystki sztuki make up’u oraz tego, jak rozwijać swój biznes w branży beauty w social mediach.

Ale czy zawsze było tak kolorowo? Czy zawsze robiłam makijaże na najwyższym poziomie? Pewnie się już domyślasz, że nie.

Aby dojść do miejsca, w którym jestem teraz, musiałam przejść bardzo długą drogę, popełnić masę kosztownych błędów, poświęcić bardzo dużo czasu, sił i wydać sporo pieniędzy.

Zaczęłam od rocznej szkoły wizażu, lecz w późniejszym czasie zdecydowałam się na szkolenia indywidualne. Wiedziałam, że to “droższy interes”, ale wierzyłam, że wiedza i umiejętności, które dzięki nim zdobędę, będą na wagę złota. 

Czy faktycznie tak było? No jasne, że nie. Brałam udział również w takich szkoleniach, które absolutnie nie były warte swoich pieniędzy. Ale z drugiej strony – były też te, które odmieniły moje życie zawodowe i prywatne. Swoją drogą, dziś byłabym w stanie zapłacić za nie o wiele więcej.

Po każdym z tych szkoleń ćwiczyłam, zapraszałam modelki w celu przećwiczenia techniki, którą poznałam na danym szkoleniu. Był płacz, nerwy, frustracja, kiedy efekt nie był taki, jakiego oczekiwałam. Ale nigdy się nie poddałam. Ćwiczyłam dalej, uparcie dążyłam do wyznaczonego celu.

Z czasem moje makijaże były niemal perfekcyjne – mówiąc nieskromnie 🙂Ale mam świadomość tego, że branża beauty rozwija się niesamowicie szybko. Pojawiają się coraz to nowsze techniki, formuły kosmetyków i musisz wiedzieć, że… Jestem z nimi na bieżąco. Szczerze, nie wyobrażam sobie nie być. To po prostu must have tego, abym mogła wciąż świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie. 

W 2022 uzyskałam tytuł Mistrza Makijażu wydanym przez Izbę Rzemielśniczą.

04.2023 Wygrałam Mistrzostwa Polski w Makijażu. Do finału zakwalifikowało się 15 makijażystek wyłonionych z grona 50.

10.2023 zwyciężyłam w Mistrzostwach Świata w Makijażu w Monachium. Zyskałam tytuł Mistrzyni Świata w Makijażu.

Brnę do przodu, by pokazać Ci, że Ty też tak możesz

Dziś daję Ci właśnie narzędzie, dzięki któremu możesz zrobić ten pierwszy krok. Aby być profesjonalną Makeup Artist lub po prostu podnieść swoje makijażowe umiejętności – dla siebie.

Opinie

Gorąco polecam wszystkim, którzy mają trudności z tego rodzaju makijażem. Milena zdradza wszystkie tajniki! Mi ten kurs pomógł w wielu problematycznych kwestiach z cerą dojrzałą. Z całego serca polecam, jestem fanką zdolności edukacyjnych Mileny! 😄 dla mnie to kurs petarda🔥
Klaudia
Bardzo polecam! Super wszystko wyjaśnione i pokazane krok po kroku. Po zakończonym kursie próbowałam odwzorować makijaż pani Mileny na samej sobie i wyszło "wow", nie spodziewałam się takiego efektu. Widać różnicę między malowaniem wcześniej, a teraz. Pozostaje mi ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Z pewnością wykupię jeszcze inne kursy😊
Jagoda
Serdecznie polecam kursy u Pani Mileny. Ogromną dawkę wiedzy z prostym i rzetelnym przekazem😍 bardzo miło mi się oglądało i słuchało profesjonalne prace Pani Mileny. Dzięki tym szkoleniom poznałam wiele bardzo przydatnych technik makijażu, co przełożyło się na późniejszą moją pracę z klientkami😊🥰
Kamila